Aktualności

Decyzją JM Rektora od dnia 22 marca do 11 kwietnia br. wszystkie zajęcia na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką, Wydziale... czytaj dalej »
Drodzy Studenci. Witamy ponownie na zajęciach w AWF Katowice. Przypominamy o nadal trwającym stanie epidemii i obowiązku przestrzegania zasad bezpiecznego... czytaj dalej »
Informujemy o przedłużeniu do 31 marca 2021 r. terminu przyjmowania wniosków do udziału w części teoretycznej IV edycji Legii Akademickiej... czytaj dalej »
Zapraszamy wszystkich na pierwszy w historii naszej uczelni drużynowy turniej w grze Counter Strike: Global Offensive. Jakie warunki musisz spełnić,... czytaj dalej »
Drodzy Studenci, poniżej przedstawiamy plany zajęć dla dla modułu II POWER 3.5 Przedsiębiorczość odnowa biologiczna w języku polskim odnowa bilogiczna... czytaj dalej »
Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować Państwa o IX Międzynarodowej Konferencji Magistrantów , która odbędzie się 12 maja 2021 roku w... czytaj dalej »
36. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce już za nami. Reprezentacja Polski zajęła 9 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając jeden złoty,... czytaj dalej »
Przypominamy o trwającym w naszej Uczelni naborze wniosków do udziału w IV edycji Legii Akademickiej. https://www.awf.katowice.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-przyjmowanie-wnioskow-do-iv-edycji-legii-akademickiej Poniżej znajdziecie link do... czytaj dalej »
Conversation Club, czyli AWF Katowice na angielskiej ścieżce Zapraszam Studentów AWF Katowice na spotkanie informacyjne Conversation Club’u; które odbędzie się... czytaj dalej »