Festiwal edycja 2021 ----ODWOŁANE----

Szanowni Państwo,

Decyzją organizatorów Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki, władz Uczelni oraz w konsultacji z partnerem tytularnym PKO BP SA podjęta została decyjja o odwołaniu planowanej na dzień 08 maja 2021 imprezy. Powodem takiej decyzji jest niestabilna sytuacja epidemiczna w kraju i regionie, a co za tym idzie dbałość o bezpieczeństwo uczestników Festiwalu.

Wszyscy Państwo, którzy wnieśli opłatę startową w roku ubiegłym i zdecydowali się na przeniesienie jej na tegoroczną edycję informujemy, że dokonamy zwrotu Waszych wpłat na tych samych zasadach co w roku ubiegłym. Bardzo prosimy o przesłanie mailem danych uczestnika na jakie ma być opłata startowa zwrócona. Prosimy zatem o przysłanie maila z imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz numeren konta bankowego. Zwroty będą dokonywane w terminie maksymalnie jednego miesiąca od nadesłania maila z danymi.

W imieniu organizatorów życzymy wszystkim naszym uczestnikom zdrowia i wytwałości wty trudnym dla nas wysztkich okresie. Liczymy że w roku 2022 spotkamy się bez ryzyka na naszym Festiwalu.