Akademicki Puchar Śląska w wakeboardzie

Po raz kolejny organizowany przez naszą uczelnię Akademicki Puchar Śląska w wakeboardzie został rozegrany zgodnie z planem. Pogoda wyjątkowo dopisała, w zawodach udział wzięło ponad 30 zawodników. Organizacyjnie zawody przebiegły bardzo sprawnie, zgodnie z planem w godz. 10:30-14:00 odbyły się eliminacje, przejazdy finałowe zakończyły się po godz. 16:00. Komentarze startujących i kibiców były bardzo pozytywne i wszyscy wyrazili chęć udziału w kolejnych takich imprezach oraz konieczność organizowania tego typu zawodów przez środowiska akademickie. Przebieg rywalizacji wyłonił najlepszych w klasyfikacji indywidualnej, natomiast drużynowo nasza uczelnia zajęła I miejsce w klasyfikacji kobiet i II miejsce w klasyfikacji mężczyzn.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!