AMP w pływaniu: AWF Katowice najlepszy!

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach zwyciężyła w klasyfikacjach generalnych Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii kobiet i mężczyzn. Impreza, w której udział wzięło ponad ośmiuset zawodników, zakończyła się w niedzielę w Poznaniu. Katowicki AWF w obu klasyfikacjach wyprzedził krakowską Akademię Górniczo-Hutniczą. Na trzecim miejscu wśród kobiet uplasowała się Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a wśród mężczyzn Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie. AWF Katowice wygrał klasyfikację medalową zdobywając 12 medali: 7 złotych, 2 srebrne, 3 brązowe. Gratulujemy serdecznie wszystkim zawodnikom, trenerom i fizjoterapeutom i życzymy dalszych, tak wspaniałych sukcesów! :)