Harmonogram zajęć treningowych

Lp.

Dyscyplina

Imię i nazwisko

E-mail

Miejsce zajęć

Termin zajęć

1

Aerobik Sportowy

mgr Angelika Torbus

a.torbus@awf.katowice.pl

Hala Raciborska

W uzgodnieniu z prowadzącym

2

Badminton 

mgr  Bożena Wołkowycka

b.wolkowycka@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

wtorek  18.30 - 20.00

3

Biegi przełajowe

dr Ryszard Grzywocz

r.grzywocz@awf.katowice.pl

Stadion ul. Kościuszki 84

W uzgodnieniu
z prowadzącym

4

Brydż Sportowy

dr Dorota Szade

d.szade@awf.katowice.pl

 

 

5

Curling (rozgrywki zawieszone)

 

 

 

 

6

Dart

 

 

 

 

7

Ergometr wioślarski

mgr Mariola Gepfert

m.gepfert@awf.katowice.pl

Budynek A

W uzgodnieniu
z prowadzącym

8

Futsal M

Futsal K

Krzysztof Markiefka

mgr Marcin Oślizło

Paulina Marchewka

 

m.oslizlo@awf.katowice.pl

Nowa Hala AWF

poniedziałek - 20.00 - 21.30

9

Judo

dr Maciej Kostrzewa

m.kostrzewa@awf.katowice.pl

Nowa Hala AWF

 

10

Kolarstwo górskie

dr Grzegorz Mikrut

g.mikrut@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

11

Koszykówka

dr Adam Kubaszczyk

a.kubaszczyk@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

12

Lekkoatletyka

dr Bartłomiej Szade

b.szade@awf.katowice.pl

Stadion ul. Kościuszki

W uzgodnieniu
z prowadzącym

13

Narciarstwo

dr Adam Staszkiewicz

a.staszkiewicz@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

14

Piłka nożna (M)

Jakub Syga, Krzysztof Markiefka

 

 

            W uzgodnieniu z prowadzącym -  od maja

15

Piłka ręczna (M)

dr Ryszard Jarząbek

r.jarzabek@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

piątek- 17.00 - 18.30

16

Piłka ręczna (K)

dr Zbigniew Pawelak

z.pawelak@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

jw. wymiennie z PR mężczyzn

17

Pływanie

dr Michał Skóra

dr Wojciech Rejdych

m.skora@awf.katowice.pl

w.rejdych@awf.katowice.pl

Pływalnia AWF

W uzgodnieniu
z prowadzącym

18

Siatkówka (K)

dr Dorota Szade
 

mgr Rafał Kalinowski

d.szade@awf.katowice.pl

r.kalinowski@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

poniedziałek  - 20.00 - 21.30 wymiennie z PR

19

Siatkówka (M)

mgr Rafał Kalinowski

jw.

 

Hala Mikołowska

poniedziałek - jw

20

Siatkówka plażowa

dr Barbara Nowak

b.nowak@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

W uzgodnieniu
z prowadzącym (od maja)

21

Snowboard

dr Dominika Narloch

d.narloch@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

22

Squash

dr Mariusz Furmanek

m.furmanek@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadącym

23

Szachy

mgr Michał Pawłowski

m.pawlowski@awf.katowice.pl

 

 

24

Tenis

dr Barbara Olsza

barbara.olsza@10gmail.com

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

25

Tenis stołowy

mgr Katarzyna Jakubik

Mateusz Kalinowski

k.jakubik@awf.katowice.pl

 

W uzgodnioeniu z prowadzącym

26

Trójbój siłowy

mgr inż Wojciech Sadowski

 

w.sadowski@awf.katowice.pl

 

 

 siłownia Olimp (wg cennika silowni)

27

Windsurfing

dr Adam Staszkiewicz

a.staszkiewicz@awf.katowice.pl

 

Od maja

28

Wspinaczka sportowa

dr Artur Magiera

a.mgiera@awf.katowice.pl

Hala Raciborska

wtorek 16.30-18.30

29

Wyciskanie
sztangi leżąc

Grzegorz Wojdała

g.wojdala@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

30

Karate WKF

Eliza Gaweł

elizagawel77@gmail.com

salka judo

                     W uzgodnieniu z prowadzącą

31 Szermierka dr Michał Morys m.morys@awf.katowice.pl sala szermiercza W uzgodnieniu z prowadzącym
Wybierz odpowiednia zakładkę z rozwijanego menu.