Sekcje i opiekunowie

Lp.

Dyscyplina

Imię i nazwisko

Jednostka

Adres służbowy

E-mail

1 Aerobik Sportowy

mgr Angelika Torbus

Zakład gimnastyki, tańca i fitnessu

Nowa Hala pok. nr 116

a.torbus@awf.katowice.pl

2

Badminton

mgr Bożena Wołkowycka

Zakład rekreacji i odnowy psychosomatycznej

Budynek A pok. nr 211

b.wolkowycka@awf.katowice.pl

3 Biegi przełajowe

dr Ryszard Grzywocz

Zakład LA

Stadion ul. Kościuszki 84

r.grzywocz@awf.katowice.pl

4

Brydż Sportowy

dr Dorota Szade

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska pok. nr 6

d.szade@awf.katowice.pl

5 Karate WKF Eliza Gaweł Student  

elizagawel77@gmail.com

tel 691 036 040

6

Dart dr Dorota Szade Zespołowe Gry Sportowe Hala Mikołowska pok. nr 6  

7

E-Sport

dr Michał Kucharski

Zakład Zarządzania Sportem

Budynek B pok. nr 206

m.kucharski@awf.katowice.pl

8 Ergometr wioślarski

mgr Mariola Gepfert

Zakład Treningu Sportowego i Samoobrony  

m.gepfert@awf.katowice.pl

9 Futsal K

mgr Marcin Oślizło


Paulina Marchewka
 

Zespołowe Gry Sportowe


Student

Nowa Hala

m.oslizlo@awf.katowice.pl


 

paulinamarchewka.lote@gmail.com

tel: +48 506 588 192

10

Futsal M

Krzysztof  Markiefka


Student

 

tel  664 789 455

11

Judo (K i M)

dr Maciej Kostrzewa

 

Nowa Hala

m.kostrzewa@awf.katowice.pl

12

Kolarstwo górskie (K i M)

dr Grzegorz Mikrut

Zespół Prawa

Budynek B
pok. nr 210

g.mikrut@awf.katowice.pl

13

Koszykówka i Koszykówka 3x3
(K i M)

dr Adam Kubaszczyk (K)


dr Ryszard Litkowycz (M)

Zespołowe Gry Sportowe

Nowa Hala

a.kubaszczyk@awf.katowice.pl

r.litkowycz@awf.katowice.pl

14

Lekkoatletyka (K i M)

dr Bartłomiej Szade

Zakład LA

Stadion ul. Kościuszki 84

b.szade@awf.katowice.pl

15 Narciarstwo (K i M) dr Adam Staszkiewicz Zakład Terenowych Form Aktywności Fizycznej pok. nr  28 a.staszkiewicz@awf.katowice.pl
16 Piłka nożna (M)

Jakub Syga

Krzysztof Markiefka
 

Student
 

 

tel;660 215 930
 

17

Piłka ręczna (M)

dr Ryszard Jarząbek

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska, pok. nr 11

r.jarzabek@awf.katowice.pl

18

Piłka ręczna (K)

dr Zbigniew Pawelak

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska, pok. nr 11

z.pawelak@awf.katowice.pl

19

Pływanie (K i M)

dr Michał Skóra



dr Wojciech Rejdych

Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego

Pływalnia AWF

m.skora@awf.katowice.pl
w.rejdych@awf.katowice.pl

20

Siatkówka (K)


mgr Rafał Kalinowski

 

 

Zespołowe Gry Sportowe
 

 

Hala Mikołowska pok. nr 10
 


r.kalinowski@awf.katowice.pl

tel: 660 679 834

 

21

Siatkówka (M)

jw.

jw.

 


 



 

22

Siatkówka plażowa (K i M)

dr Barbara Nowak

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska, pok. nr 6

b.nowak@awf.katowice.pl

23

Snowboard (K i M)

dr Dominika Narloch

Zakład Fizjoterapii w chorobach wewnętrznych

Budynek B pok. nr 115

d.narloch@awf.katowice.pl

24 Squash dr Mariusz Furmanek Zakład Antropomotoryki   m.furmanek@awf.katowice.pl
25 Szachy mgr Michał Pawłowski Doktorant Budynek A pok. nr 30

m.pawlowski@awf.katowice.pl
tel: 698 615 290

26 Strzelectwo mgr Robert Rajchel Bezpieczeństwo Wewnętrzne   r.rajchel@awf.katowice.pl
27 Szermierka dr Michał Morys Zakład Treningu Sportowego i Samoobrony pok nr 314 m.morys@awf.katowice.pl
28 Tenis dr Barbara Olsza  

Hala Mikołowska
pok. nr 8

barbara.olsza10@gmail.com

29

Tenis stołowy K

 



Tenis stołowy M

mgr Katarzyna Jakubik


Mateusz Kalinowski

Zakład Turystyki Aktywnej i Przygodowej


Student

pok. nr 115

k.jakubik@awf.katowice.pl



tel:515 058 252

mateuszek312@interia.eu

30

Trójbój siłowy

mgr inż. Wojciech Sadowski



Adrian Prietz

 


Student


Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego pok nr 118

w.sadowski@awf.katowice.pl



adrian.prietz@gmail.com
tel 723 924 623

31 Windsurfing

dr Adam Staszkiewicz

Zakład Terenowych Form Aktywności Fizycznej

pok. nr  28

a.staszkiewicz@awf.katowice.pl

32

 

Wspinaczka sportowa dr Artur Magiera Zakład Turystyki Aktywnej i Przygodowej  

a.mgiera@awf.katowice.pl

33 Wyciskanie sztangi leżąc Grzegorz Wojdała Doktorant  

g.wojdala@awf.katowice.pl

tel:660012377

34

Żeglarstwo

mgr Michał Starzyński

Zakład Terenowych Form Aktywności Fizycznej

Budynek A pok. nr 6

m.starzynski@awf.katowice.pl

35 Joga Akademicka dr hab. Janusz Szopa prof. AWF Katowice Zakład Zarządzania Sportem Budynek A pok. nr 225 j.szopa@awf.katowice.pl

 

Wybierz odpowiednia zakładkę z rozwijanego menu.